slackline.pl - profesjonalny sklep oraz producent sprzętu slackline.

Dołącz do nas na fb
Zestaw na start

Promocje
Andy Lewis Trickline X13
849.00 749.00
Oparte na 1 opiniach.
CATCHY Air Kendama
79.00 75.00
11a 10a 1a 2a 3a 4a 5a 6a 7a 8a 9a

co w taśmach piszczy?

08.05.2017

Trickline Championship Bygdoszcz 2017!

17 czerwca w ramach Slackline Games ruszamy z kolejną edycją zawodów tricklinowych nowe : miejsce , pomysły , nagrody !
Bądźcie na bieżąco! Więcej info wkrótce - o tu www.facebook.com/slacklinegames


04.05.2017

Nowości w sklepie!

Nie samą taśmą człek żyje, więc wzbogacamy ofertę w około-slackowe produkty :) Są już piłki do żonglowania, "frisbie", Kendama, a będą TrickBoardy, YoYo`a i inne zabaweczki!

slackline.pl/zonglerka


18.04.2017

Trzecia edycja Kadzielnia Sport Festiwal!

Trzecia edycja Kadzielnia Sport Festiwal #3 nadciąga wielkimi krokami! Już 10 czerwca Miasto Kielce a dokładnie kamieniołom Kadzielnia zamieni się w arenę sportów ekstremalnych na której odbędzie się między innymi jedna z edycji Tricklinowego Pucharu Polski. Zachęcamy do śledzenia strony wydarzenia, więcej info wkrótce.

 


15.03.2017

Szykujcie się!


15.04.2016

III Mistrzostwa Świata w Przechodzeniu przez Rzekę – Bydgoszcz 2016 tuż, tuż

W imprezie wystartuje światowa czołówka slackliningu (w tym Polacy, gdyż w tej czołówce jesteśmy :) ). W poprzednich edycjach Mistrzostwa zaszczycili swą obecnością m.in: Danny Mensik (dwukrotny zwycięzca Mistrzostw), Lucas Irmler, Nathan Paulin, Petr Kucera, Jaan Roose, Petr Vorisek oraz Alexander Schulz. Widowisko rok w rok ściąga wielotysięczną widownię oraz wszelkiej maści media.

W tym roku zapraszamy Was w dniach 30 kwietnia – 3 maja. Zawodnicy z całego świata ścigać się będą w centrum Bydgoszczy, przechodząc po taśmach zawieszonych na wysokości 3 piętra, nad lustrem rzeki Brdy (nurt ma tu szerokość 30 metrów). Wstęp zarówno na Mistrzostwa jak i wszystkie imprezy towarzyszące jest bezpłatny. Młodzi (duchem, wiek się nie liczy) adepci „taśmiarstwa” będą mogli spróbować swych sił pod okiem profesjonalistów.

Więcej informacji dostarczy Wam fejsbukowy profil Mistrzostw www.facebook.com/majowkawbydgoszczy

Serdecznie zapraszamy!


14.04.2016

Druga edycja Tricklinowego Pucharu Polski

Zapraszamy wszystkich serdecznie na drugą edycję Tricklinowego Pucharu Polski, która odbędzie się 14 maja w Kielcach przy okazji Kadzielnia Sport Festiwal 2016! Oprócz zawodów trickline i pokazu na 70-metrowej taśmie highline czekają Was takie atrakcje jak wspinaczka, cyklotrial, grotołazi czy też bmxy

 

25.03.2016

Rodzimi slackerzy w reklamie dzinsów

Jakby ktoś wątpił, że jesteśmy światową slakową czołówką! Cisną w przyciasnych jeansach: Justyna Wallis i Maciej "Bor" Borucz

 

20.09.2015

Nowy rekord Polski w longline!

Rafał Kubiak z ekipy slackhouse, znany w środowisku jako Pigmej, przespacerował w miniony weekend 410 metrowego longa ustanawiając tym samym nowy rekord Polski.

Więcej info na pageu ekipy.


foto: archiwum slackhouse


24.04.2015
Instrukcja wideo dla naszych zestawów!

Dzięki uprzejmości ekipy slackon.pl, za co serdecznie dziękujemy i kłaniamy się w pas, powstała wideo instrukcja montowania naszych zestawów. Na filmie mamy MonsterSet ale LeviSet wieszamy dokładnie tak samo.
Miłego oglądania :)


17.10.2014

Fajna kompilacja starej i nowej szkoły trickline

Jeszcze kilka lat temu obrót, podskok, przysiad na taśmie budziły respekt i podziw. Dziś to już tylko miłe wspomnienia takich slack-dziadków jak ja :)

Młodzież ciśnie mega tricki.


Starsze newsy znajdziecie tu.

A więcej informacji, nowości, ogłoszeń parafialnych itp. znajdziecie na naszym fanpejdżu oraz wpółpracującym z nami portalu slackon.pl

slackline.pl - profesjonalny sklep oraz producent sprzętu slackline.

slackline.pl © 2017