Eventy, pokazy, szkolenia

Wszystkim zainteresowanym zleceniem organizacji pokazów, szkoleń, eventów itp., polecamy profesjonalną firmę slackhouse.pl specjalizującą się od wielu lat w tego typu imprezach.

Ekipa slackhouse organizuje między innymi największy w Polsce meeting slackliningowy „Urban Highline Festival” w Lublinie.



Slackhouse to firma i jednocześnie grupa przyjaciół zajmująca się slackline. Promują sport poprzez wykonywanie pokazów, warsztatów jak również współpracują z WSFed (World Slackline Federation) czyli Światową Federacją Slackline.

Organizują spektakularne wyprawy highlinowe, meetingi, festiwale i zawody. W skład Slackhouse wchodzi trzynaście osób z Polskiej czołówki. Do ekipy zaliczamy również wszystkich Polskich reprezentantów międzynarodowego teamu Gibbon Slacklines.

W ich szeregach można znaleźć między innymi:

  • Jana Gałka i Damiana Czermaka – legendy polskiej sceny slackline z Wrocławia znanych na całym Świecie;
  • Macieja Borucza, Jana Gałka i Rafała Pigmeja – Oficjalnych sędziów i licencjonowanych instruktorów WSFed;
  • Krzysztofa Kaczmarka i Pawła Jarosiewicza – Dwoje wyśmienitych highlinerów, którzy odkrywają niekończące się możliwości skalistych terenów Bułgarii;
  • Kamila Klusia i Bartka Gąsienicę-Ladzi – Góralskich protoplastów tego sportu w Polsce prosto z Zakopanego, członków pierwszej w Polsce ekipy slackowej Krowie Oko Slackline Team / slackline.pl.
  • Basię Sobańską – Polską damską rekordzistkę przejścia najdłuższego highline.

Nie brak u nich również nowo odkrytych talentów, które dopiero zaczynają rozwijać swoje skrzydła w tej dziedzinie :)